fbpx

Nasze Usługi

Zapoznaj się z naszą ofertą. Skorzystaj z najwyższej jakości i kompleksowej usługi. Przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy powstawania Twojego wymarzonego ogrodu.

Projektowanie, wykonywanie, pielęgnacja i modernizacja ogrodów.

 

Projekt ogrodu

Nasza Pani Architekt przygotuje Państwu usługi na najwyższym poziomie. Dzięki temu powstać może profesjonalny projekt ogrodu, który w niedługiej przyszłości zmaterializuje się pod postacią wymarzonego terenu zielonego.

Badanie gleby

Od gleby wszystko się zaczyna, a my swoją pracę traktujemy bardzo poważnie. Zawsze chcemy dostarczyć naszym klientom najwyższą możliwość jakoś, a bez dobrego fundamentu (czyli gleby w ogrodzie) to nie możliwe. 

Systemy nawadniania​

Nawadnianie ogrodu i trawnika pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek związany z ręcznym podlewaniem. Rośliny otrzymują dokładnie tyle wody, ile potrzebują, co przekłada się na zdrowszy i zrównoważony wzrost, a także oszczędność wody.

Zakładanie ogrodów

Realizacja projektu to skomplikowana i dość kosztowna inwestycja, wymagająca fachowej wiedzy i doświadczenia przy jego budowie. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu całego zespołu przeprowadzimy Cię poprzez proces budowy ogrodu.

Zakładanie trawników

Trawnik jest najbardziej wymagającym elementem ogrodu, a źle przygotowane podłoże pod trawnik sprawi, że nie będziemy zadowoleni z efektu. Trawnik z siewu czy z rolki to indywidualna decyzja, przedstawimy Ci wszystkie za i przeciw.

Regeneracja trawników​

Cykliczne zabiegi agrotechniczne są niezwykle ważne w ogrodzie, szczególnie dla trawnika w okresie wiosennym i jesiennym. Dobór odpowiednich zabiegów jest niezwykle istotny dla uzyskania pożądanego efektu, my dobieramy je na podstawie rzetelnej analizy stanu ogrodu.

Inwestycje komercyjne​

Przestrzenie zielone są ważne w inwestycjach komercyjnych, ponieważ przyciągają uwagę potencjalnych klientów i mogą wpłynąć pozytywnie na ich decyzję o wyborze danej lokalizacji. Ponadto, tereny zielone mogą poprawić jakość życia pracowników, co może przyczynić się do zwiększenia ich zadowolenia i wydajności.

Oświetlenie ogrodu

Dopełnieniem każdego ogrodu jest profesjonalnie zaprojektowane oraz wykonane oświetlenie. Mamy doświadczenie w profesjonalnym projektowaniu oświetlenia, odpowiednim doborze opraw oświetleniowych, jak i automatyki sterującej oświetleniem.

FAQ

Wszystko zależy od wielkości ogrodu oraz założeń i wymogów dotyczących projektowanego terenu. Średni czas przygotowania projektu od momentu zgłoszenia i uzgodnienia szczegółów z klientem po odbiór gotowego projektu wynosi od 2 do 6 tygodniu.

Wiodący producenci systemów nawadnia to Toto, Hunter, Rain Bird, są oni zarazem najpopularniejsi.

Tak, nie stanowi to problemu. Współpracujemy również innymi pracowniami projektowymi i realizujemy ogrody wedle ich projektów.

Czas potrzebny na przeprowadzenie wszystkie zabiegów koniecznych do pełnej regeneracji trawnika jest uzależniony od jego wielkości i okresu w którym te zabiegi byłby wykonywane. Przeważnie większość zabiegów można wykonać tego samego dnia. 

Wstępna wycena jest bezpłatna, jednak należy mieć na uwadze, że w zależności od wprowadzonych modyfikacji, może ona ulec zmianie. 

Działamy na terenie Kraju, głównie w województwach Świętokrzyskim, Łódzkim, Małopolskim, Mazowieckim, Zachodnio-Pomorskim

Koszty systemu nawadniania są uzależnione od wielu zmienny. Pierwszym z nich jest wydajność źródła wody, ale istotne są też wielkość i kształt ogrodu.

Tak, jest możliwe wykonanie systemu nawadniania na istniejącym już trawniku. Jednak w takim przypadku nie każdy termin będzie optymalny dla takich prac, o czym klient jest informowany. 

Okres wiosenny jest bardzo intensywnym dla nas okresem, dla tego jeśli zależy Ci na dogodnym terminie regeneracji trawnika możesz zgłosić się do nas już w styczniu.

Jako specjaliści z branży podchodzimy do procesu regeneracji trawnika metodycznie i kompleksowo. Istotny jest dla nas końcowy efekt naszych prac jaki jest trawnik doprowadzany do zdrowej kondycji, a nie jedynie wykonanie określonego zabiegu agrotechnicznego.

Już wiesz dla czego warto nam zaufać

Ogród na miarę Twoich potrzeb, Trawnik Idealny o każdej porze roku – stwórzmy go razem! 

  Obserwuj nas na Instagramie

  Shopping cart

  0
  image/svg+xml

  Brak produktów w koszyku.

  Continue Shopping